Novinky - Peugeot

13.11.2017 | Hledáme do svého týmu asistenta marketingového oddělení

Federal Cars – autorizovaný prodejce vozů Volvo a Peugeot, hledá do svého týmu

Asistenta marketingového oddělení

Nabídka ke stažení >>

Jsi absolvent a hledáš startovací pracovní pozici, kde získáš praxi? Nebo pracovní zkušenost již máš a láká Tě práce v marketingu v oblasti auto-moto?

Do našeho týmu hledáme posilu! Rozšiřujeme tým a potřebujeme "akčního" kolegu, kterého bude bavit organizování. Pokud jsi šikovný, flexibilní a hledáš práci v úspěšné české firmě, pak neváhej a zašli nám životopis!

Náplň práce

  • Plnění administrativních a organizačních úkolů
  • Spolupráce při tvorbě a realizaci marketingových kampaní
  • Vnitrofiremní komunikace, komunikace s importérem Volvo a Peugeot a následná komunikace s      dodavateli
  • Pomoc s výrobou promotion materiálů (produktové letáky, vouchery, reklamní předměty atd.)
  • Práce s interními informačními systémy a aplikacemi
  • Práce se sociálními médii FB, Instagram YouToube apod,
  • Příprava kvartálních reportů

Očekáváme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenost na asistentské pozici nebo admnistrativní činnost v rámci praxe při studiu vítána
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrou znalost MS Office
  • Částečná nebo dobrá znalost Adobe Photoshop je výhodou
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Proaktivní přístup a týmového hráče
  • Schopnost samostatné práce
  • ŘP (aktivní řidič)
  • Spolehlivost, zodpovědnost, preciznost a flexibilitu.

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mladém kolektivu
  • Přístup k novinkám v oblasti auto-moto, marketing a vzdělávání
  • Dobré pracovní podmínky a příjemné prostředí
  • Platové podmínky - dle dohody na trvalý pracovní poměr
  • Bonusy formou stravenek

Termín nástupu  Ihned

Kontakt: Tomáš Starý, tel: +420724104535, tstary@federalcars.cz

Pobočka PEUGEOT PRAHA Pobočka TOYOTA LIBEREC Pobočka VOLVO LIBEREC Pobočka PEUGEOT LIBEREC

O společnosti Osobní údaje Novinky Peugeot Novinky Toyota Testy a recenze Peugeot Poradna Kontakty