-

Kontakty Toyota Liberec

 

Federal Cars spol. s r.o.
Prodejce a servis Toyota v Liberci

www.toyotaliberec.cz/

Doubská 424
463 12, Liberec 23
zobrazit na mapě >>>
GPS: 50°44'32.16"N, 15°3'21.204"E

e-mail: toyota@federalcars.cz
mapa

tel.: 488 577 377 recepce
tel.: 488 577 311 prodej vozů
tel.: 488 577 340 prodej náhradních dílů
tel.: 488 577 303 servis
fax: 488 577 388

facebook stránka

 
 

 

Provozní doba prodeje nových vozů
pondělí - pátek: 8:00 - 17:00
sobota: 9:00-12:00
neděle: zavřeno

Provozní doba servisu
pondělí - pátek: 7:00 - 17:00
sobota: 9:00-12:00
neděle: zavřeno

Provozní doba prodeje náhradních dílů
pondělí - pátek: 7:00 - 17:00
sobota: 9:00-12:00
neděle: zavřeno

Recepce

  
 
Radka Zummerová Sandra GrunclováZdeňka Ehrlichová
tel.: + 420 488 577 377
e-mail: recepce.toyota@federalcars.cz
tel.: +420 488 577 377
e-mail: recepce.toyota@federalcars.cz
tel.: + 420 488 577 377
e-mail: recepce.toyota@federalcars.cz
 

Prodej ojetých vozů

    
 
Daniel Bouchal  Štěpán Urbánek 
Prodejní poradce
tel.: +420 488 577 418
mobil: +420 606 732 121
e-mail: dbouchal@federalcars.cz

Prodejní poradce
tel.: +420 488 577 418
mobil: +420 722 501 723
e-mail: surbanek@federalcars.cz

 

 
 

Servis

 
 
Jakub Kotek Martin Kotek 
Přejímací technik
tel.: + 420 488 577 302
e-mail: jkotek@federalcars.cz
 
Přejímací technik
tel.: +420 488 577 301
mobil: + 420 725 120 330
e-mail: mkotek@federalcars.cz
 
 

Prodej náhradních dílů

 
 
Michal Švarba Miroslav Sadvar 
Vedoucí oddělení náhr. dílů
tel.: +420 488 577 340
e-mail: msvarba@federalcars.cz
Prodej náhradních dílů
tel.: 488 577 341
e-mail: msadvar@federalcars.cz
 
 

Likvidace pojistných událostí

  
 
Vojtěch Šrajbr   
tel.: +420 488 577 304
e-mail: vsrajbr@federalcars.cz
  


 


 

Pobočka PEUGEOT PRAHA Pobočka TOYOTA LIBEREC Pobočka VOLVO LIBEREC Pobočka PEUGEOT LIBEREC

O společnosti Osobní údaje Novinky Peugeot Novinky Toyota Testy a recenze Peugeot Poradna Kontakty
© 2019 FEDERAL CARS spol. s r.o. All rights reserved, created by NetSystems